Yeni: Electrolux Servis – Electrolux-servis.co

Electrolux beyaz eşyaları evlerinizi daha çok güzelleştirmek ve sizin hayatlarınızı daha çok kolaylaştırmak üzere çalışan önemli bir markadır. Beyaz eşya konusunda güvenebileceğimiz lider markalardan biri olan Electrolux için vermekte olduğumuz özel teknik servis hizmeti ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. Hizmet detaylarımız arasında hızlı servis ve garantili servis gibi son derece önemli ve diğer özel servis firmalarında pek de görülmeyen faaliyetler bulunuyor.

Electrolux Servis Merkezi

Hızlı servis en çok önem verdiğimiz konuların başında geldiği için hızlı servis konusunu aynı gün servis hizmeti sunabilmeye kadar ilerletmiş bir firma olarak karşınıza olmaktan oldukça büyük bir mutluluk duyuyoruz. Electrolux kalitesi ile doğru orantılı bir biçimde verdiğimiz teknik servis hizmetimiz tamamen profesyonel, alanında uzman teknik personelimiz tarafından verilmekte ve bunların hepsi 1 senelik garantiyi içermektedir. Yani Özel Electrolux Servis’ten aldığınız tüm hizmetler garantilidir. Yedek parça değişimi çok sayıda Electrolux kullanıcısı için son zamanlarda problem iken biz firma olarak bu problemi kökten çözmüş bulunuyoruz.

electrolux-servis

% 100 orijinal yedek parça ilkemiz ile birlikte bundan sonra Electrolux cihazlarınızın hiçbirinde, firmamız sayesinde asla orijinal olmayan yedek parça olmayacak. Faaliyete başladığımız günden beri bu ilkeyi uygulayan bir firma olarak bütün öneri, görüş, soru ve şikayetleriniz için 7/24 aktif çağrı merkezi hattımız ile size yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Firmamız tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Website: http://www.electrolux-servis.co

Blog Comments

Electrolux marka bir çamaşır makinemiz vardı. Defalarca yetkili servise gitti geldi. Programı tamamlamama sorununu bir türlü gideremiyorlardı. Eski bir model olduğu için de elektronik kartının tedarik edilemediğini söylediler en son. Ben de son bir çare olarak bu servisi aradım. Kendilerine makinemin eski olduğunu elektronik kartının onlarda bulunup bulunmadığını sordum. Onlarda tedarik edebileceklerini söylediler. Çok şükür 6 aydır makinem hiçbir sorun olmadan çalışıyor. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Leave a Comment