Üsküdar Baymak Kombi Bakım Onarım Servisi

Baymak; kombi satın almak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Piyasada çok sayıda kombi markası olsa da her birinin Baymak kadar kaliteli modellere sahip olmadığını ifade etmeliyiz. Ancak, her beyaz eşya için geçerli olduğu gibi Baymak kombi modellerinde de zaman içerisinde arızalara rastlayabilirsiniz. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden Baymak Servis ile iletişim kurmalısınız.

Baymak Servis Hangi Arızalara Müdahale Eder?
Üsküdar Baymak Servis; aklınıza gelebilecek her türlü kombi arızasında yanınızda olur. Bazı kombilerde sıcak suyun çok açılması halinde peteklerin çok ısınması sorununa rastlanır. Bu durumun sebebi ise sıcak suyun açılmasıyla beraber kaloriferdeki kapatmanın tam olarak yerine getirilmemesidir.

Kombinin çalışma prensibine göre musluğa gitmesi gereken su ile kalorifere gitmesi gereken suyun ayrılması gerekir. Ancak, bu sorundan dolayı sıcak su akışında bazı dengesizlikler yaşanabilir. Bir başka deyişle, suyun ısınıp soğumasına rastlanır. Bu gibi hallerde, vakit kaybetmeden Baymak servis ile iletişim kurmalısınız.

Peteklerin üstünün sıcak, altının ise soğuk olması; farklı bir arıza sebebi olarak ortaya çıkar. Bu sorun; kombinin girişindeki filtrelerde tıkanma olabileceği anlamına gelir. Buna ek olarak, kombide sıcak su kısmı ile kalorifer kısmını ayıran vanalarda sorun olduğu takdirde de böyle bir sorunla karşılaşılabilir. Peteklerdeki dengesiz ısınma; kombinin arızalanmasına sebep olur. Tesisat arızası söz konusu olduğu için kendiniz hiçbir işlem yapmadan Baymak servis ile iletişim kurmalısınız.

WEB ADRESİ : https://www.servisb.com

Leave a Comment