Ümraniye Ariston Teknik Servisi

20.yüzyıldan bu yana tüketici ihtiyaçları çerçevesinde en kaliteli çözümleri ve fırsatları sunabilmek amacı ile Ariston markası tarafından AR-GE çalışmalarına yön veriliyor. Tüketicinin günlük yaşantısını kolaylaştıracak ve aynı zamanda da önemli fırsatlardan yararlanabilmesine yardımcı olacak beyaz eşya teknolojilerini geliştiren dünyaca ünlü beyaz eşya devi Ariston, Türkiye pazarında da önemli bir etkiye sahip.

Türkiye’de de yoğun olarak tercih edilen başlıca beyaz eşya markaları arasında yer alan Ariston, akıllı teknolojiyle buluşturduğu beyaz eşya ürünlerini, tüketiciye çok daha fonksiyonel özellikleri ile bir arada sunuyor. Bölgesel bazda Ariston markasının temsilciliğini yürüten Ariston Servisi, Ariston kalite ve güvencesinde tüm beyaz eşya ürünlerine yönelik olarak servis desteği sağlıyor.

Güvenilir Ariston Servis Firması
En yeni teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği ve aynı zamanda da maksimum müşteri memnuniyeti hizmet anlayışının benimsendiği Ariston Servis merkezimizde artık tüm Ariston markalı beyaz eşya ürünlerinin en üstün teknolojik altyapıyla, en hızlı şekilde arızalarının onarımının gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Tamamen profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde her bir Ariston markalı beyaz eşya ürünündeki arızanın temel kaynağının kısa süre içerisinde tespiti ve onarımı ile tüketicinin mağduriyetini sona erdiren firmamız, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesiyle her çalışmasında müşterilerine çok daha üstün kalitedeler de servis hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Ariston Servis Ümraniye merkezimizde müşterilerimizin tüm Ariston markalı cihazlarına müdahaleler alanlarında uzman ve deneyimli teknik ekiplerimiz tarafından, tamamen teknolojik altyapıya sahip olan teknik teçhizat ile gerçekleştiriliyor. 7/24 destek hattımızı arayarak bilgi alabilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Leave a Comment