Trompet Etek Modelleri

Yaz ayları ile birlikte kadınlar olarak daha rahat giyinmek ve daha rahat hareket edebilmek adına birçoklarımız mini etekleri tercih ediyor ancak kadınlar klasik bir tercih yapmak istemiyor ve bu yüzden daha özgün tasarım arayışı içerisine girdiklerini de belirtmek gerekiyor.

Yakın zamanda bir alış veriş merkezinde gördüğüm trompet etekler fazlasıyla ilgimi çekti ve bu modeller hakkında siz değerli okurlarıma da bilgi vermek istedim. Adından da anlayacağınız gibi şekilde olarak bir trompeti anımsatıyor ve basit bir tanımla bel kısmında daralan, bacak kısmında da oval bir şekilde alan bu modeller kusursuz bir şıklık yaratıyor. İlk etapta giyilemez gibi görünen etekleri biraz daha uzun tutarak sizler de daha rahat hareket edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Kombin konusunda da fazlasıyla yardımcı olacak modeller diyebilirim ve çizme ile şık bir uyum sağladığını da belirtmek gerekiyor. Yaz aylarında çizme elbette büyük bir sıkıntı yaratacaktır ancak topuklu ayakkabıları da tercih edebileceğinizi unutmayın.

Siyah rengi tercih etmenizi tavsiye ediyorum çünkü diğer renklere göre çok daha şık bir duruş sergiliyor. Sizler de bacaklarınıza güveniyor ve tam bir mini etek tutkunu olduğunuzu düşünüyorsanız bu modellerden yana tercihlerinizi yapabilirsiniz. Fiyat aralığı hakkında kesin bir bilgi veremiyorum ancak online satış sitelerini ziyaret ederseniz sizler de fiyatlar hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Leave a Comment