Sektör’de 10. Yılını Kutlayan Toshiba Servis’den Yeni Tasarım!

Toshiba marka klima veya televizyonlarının ile ilgili olarak herhangi bir şekilde teknik destek almak isterseniz, uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan firmamız size bu konuda yardımcı olacaktır. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerden dolayı uzun zamandır birçok müşterimizi memnun etmeyi başardık. Yapmış olduğumuz tüm işlemler sonrasında değiştirmiş olduğumuz parçalara ve işçiliğimize bir yıl boyunca garanti verdiğimiz için siz de gönül rahatlığıyla sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Oldukça uygun fiyatlı olarak hazırlanmış olan paketler sayesinde her aile bütçesine göre hazırlanmış olan bakım ve onarım içeriklerinden kolay bir şekilde faydalanmak ve bilgi almak istiyorsanız 444 78 56 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toshiba Servis İstanbul ile sunmakta olduğumuz özel evde tamirat işlemleri sayesinde klima ve televizyonlarda meydana gelebilecek olan her türlü problemi karşı size yardımcı olabiliriz. Haftanın 7 günü, günün 24 saati aktif bir şekilde çalışmakta olan elemanlarımız sayesinde ihtiyacınız olan tüm konularda size hizmet vermek için hazır halde bekliyoruz. Üstelik bahsetmiş olduğumuz tüm bu avantajlardan faydalanırken evden çıkmanız bile gerek kalmayacak.

Özel servisimiz evinize kadar gelecek ve problemleri tamamen yerinde çözecektir. Sunmuş olduğumuz tüm bu fırsatlardan siz de faydalanmak istiyorsanız hemen telefon ile iletişime geçebilir ve tamirat işlemlerinizi bir şekilde başlatabilirsiniz. Tüm işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamladığımız için vakit kaybı yaşamanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Leave a Comment