Sade Görünümlü Gelinlik Modelleri

Ren konusunda çok fazla alternatifinizin olmadığı en özel ürün gruplarından bir tanesi diyebiliriz gelinlikler için. Evli bir kadın olarak bu konuda rahatsız olduğumu belirtmek istiyorum çünkü klasik haline gelen beyazın artık eskisi kadar ilgi çekmediğini söyleyebilirim fakat her kadının tercihi farklıdır bu yüzden sizlere de saygı duyuyorum ve hali hazırda beyaz rengi tercih eden arkadaşlarım için sade gelinlik modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Dekolte ya da transparan konusunda çok fazla bir şey vaad etmeyen modeller olarak karşımıza çıkıyor ve yazımın başında da belirttiğim gibi beyaz rengin dışına çıkmadıklarını da görüyoruz.

Daha kapalı ve daha sade olan bu modeller, tesettür modasının bünyesinde de yer alıyor ancak daha kaplı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Eğer sizler de ürün gecesi çok fazla abartmamak ve daha sakin bir duruş sergilemek istiyorsanız bu modellerden yana tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Bu modellerde en çok beğendiğim ve en çok dikkatimi çeken şey dantel detayının şık bir şekilde idareli olarak kullanılmasıdır. Bazı gelinlik modellerinde bu detay inanılmaz bir şekilde abartılıyor ve çok fazla dantelin yer aldığı gelinlikler de ilgiyi dağıtıyor.

Daha sade ve daha sakin bir model ile geceyi tamamlamak istiyorum diyorsanız, en azından dantel detayının kusursuz bir şekilde işlendiği modelleri tercih edebilir ve bu sayede hem istediğiniz modeli giyebilir, hem de şıklığınızı ön planda tutabilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment