Saç Bakımı Hakkında Her Şey Tek Bir Yerde!

İnsan vücüdunda dikkat çeken noktalardan bir tanesi de saçlar ve saç modelidir. Sizi farklı kılabilir ya da bambaşka bir insan olmanızı sağlayabilir. Biz kadınlar saçlarımıza fazlasıyla önem vermekteyiz ve bunun için bir çok bakım kremi ve besleyici ürünler tercih ediyoruz yeterli mi tabii ki değil.

Vücut şeklinize, yüzünüze uygun saç modeli çok önemli küçük bir örnekle açıklamak gerekirse; ince, uzun ve belirgin kıvrımları olmayan bir fiziğe sahipseniz eğer kısa modeller size uygun olmayacaktır sizi daha erkeksi gösterecek ve yüzünüz çok daha küçük görünecektir.

Saç Bakımı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: Modavesac.com’da!

Bir başka örnek eğer minyon bir yapınız varsa çok uzun saç modellerini tercih etmiyoruz daha kısa saç modeli sizi daha şirin ve sevimli gösterecektir. Düz ve düze yakın modeller ya da dalgalı kült saçlar bunun yanı sıra asimetrik modeller her yüze uygun düşebilir kaba tabirle çok fazla sırıtmaz.

Kıvrımlı bir vücut için kahkül tercih edilmemeli dalgalı ve sade modelleri tercih etmeniz daha uygundur.

Dikkatinizi çekmek istediğim nokta vücudunuza uygun hareket etmeniz yüzünüzü de dikkate almak zorundasınız fakat bu şekilde kısıtlamak yerine saç modeli tercihi yaparken vücudunuzu bir bütün olarak düşünmeyi deneyin.

Website: Modavesac.com

Leave a Comment