Pronovias 2014 Abiye Modelleri

Dünyaca ünlü markalardan bir tanesi olan Pronovias, gece kıyafetleri ile ilgimi en fazla çeken markalardan bir tanesi ve siz değerli arkadaşlarıma da farklı makalelerimde bu markanın ürünlerinden bahsetmiştim. Bugün abiye modellerine ve bu modeller için tercih edeceğiniz renklere biraz olsun değinmek istiyorum.

Kombin konusunda sizler de benim gibi sıkıntılar yaşıyorsanız eğer; mavi, siyah ve koyu yeşil renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Neden bu renkler diye soracaksınız biliyorum fakat bu sorunun cevabı oldukça basit çünkü bu renkler, aksesuar uyumu konusunda sizlere fazlasıyla yardımcı oluyor ve birçok renk ile absürt olmayan bir görüntü sergiliyor.

Gri, beyaz ve açık pembe renkler de tercihleriniz arasında yer alır, yani en azından kombin konusunda sıkıntı yaşadığım zamanlar bu renkler tercih etmeye özen gösteriyorum.

Pronovias markasının sunduğu çok sayıda model var bu yüzden seçim yapma konusunda kararsız kalabilirsiniz ancak merak etmeyin sizlere bu konuda yardımcı olmaya devam edeceğim ve en özel törenlerde en şık kadınlar arasında yer almanızı sağlayacağım.

Markayı yakından takip ediyorum ve yeni sezon ürünlerini de kısa süre sonra karşınıza çıkarmak istiyorum. 2014 ile birlikte tasarımcıların renkler konusunda inanılmaz alternatifler sunduğunu belirtmekte fayda var. Birçok kadının tercih ettiği bu markayı sizler de abiye seçimlerinizde listenize alabilir ve daha şık bir duruş için tercih edebilirsiniz.

Leave a Comment