Payetli Kıyafet Modelleri

Renkli pullar ve parlak aksesuarlar olarak karşımıza çıkan payetler, özel gecelerin ve şık törenlerin hanımlar tarafından tercih edilen detayları arasında yerini alıyor. Payetli kıyafet modelleri benim en çok ilgimi çeken kıyafetler arasında yer alıyor ve siz değerli hanımlara da bu modelleri tanıtmaya devam ediyorum.

Alış verişe çıkmadan önce sizler de benim gibi kararsız davranıyor ve ürünleri gördükçe de daha kararsız bir yapıya sahip oluyorsunuz. Dilerseniz bu kıyafet modellerinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve ne tür modellerden yana seçimlerinizi yapmanız gerektiğini sizlere aktaralım.

Gri, lacivert ve kırmızın koyu tonlarını renk olarak tercih edebilirsiniz, bunun yanı sıra beyaz renk de tercihleriniz arasında yer alabilir çünkü payetler bu renkler üzerinde çok daha belirgin bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dize kadar dekolteye sahip olan ürünleri de tercih ederek dilerseniz payetleri bir adım daha öne çıkarabilirsiniz.

Önü kısa arkası uzun modeller de yine tercihleriniz arasında yer alması gerek diye düşüyorum çünkü odlukça dikkat çekici ve şık tasarımlardan bir tanesidir. Payet kullanımında dikkatli davranmak gerekiyor ve tasarımcılar da bunun fazlasıyla farkında! Çok fazla süs ya da detay içeren kıyafetler ilgi görmez ve hatta üzerinizdeki ilgiyi de farklı noktalara çeker, bu da kıyafetin biraz daha geri planda kalmasına neden olacaktır diye düşünüyorum.

Leave a Comment