Parça ve İşçilik Garantili Bosch Servis Noktası

bosch-servisBosch markası bütün dünyada olduğu gibi ülkemiz kullanıcı kitlesi tarafından da tercih edilen, yılların eskitemediği elektronik markalarından biridir. Küçük ev aletlerinden temizlik ürünlerine, ısıtma ve soğutma sistemlerinden beyaz eşyaya ve diğer elektronik cihazlara kadar ürün gamında çok sayıda elektronik çeşit barındıran bu dünyaca ünlü markanın ürünleri için Kartal’da senelerden beri özel servis hizmeti veren Özel Bosch Servis Kartal firmamız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Her markanın ürünlerinin başına gelebileceği gibi Bosch ürünleri de zaman zaman teknik sorunlar yaşatmakta ve bir servis ihtiyacı hissettirmektedir. Arızalanma ya da onarım durumu olmasa bile bazı Bosch cihazların belirli dönemlerde tekrar edilmesi gereken peridyodik bakımları bulunmaktadır. Bu kapsamda hizmet veren firmamız aynı gün servis imkanı gibi son derece ilgi çekici ve pratik bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Bunun yanı sıra hızlı servis imkanımız da bulunmaktadır. Bu bağlamda ürünler teknik servisimizdeki uzman kadromuzun elinde çok fazla vakit geçirmeden, işlemleri tamamlanmış bir biçimde size geri teslim edilmektedir.

Haftada her gün ve günde her saat mesai yapan çağrı merkezi ekibimiz ise bütün sorularınıza cevap bulmak için her geçen gün kendisini tıpkı uzman kadromuz gibi geliştirmekte ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.
Bosch ürünleriniz için yedek parça değişimi ve desteği hizmeti de sağlamaktayız. Bunu yaparken de yan sanayi ürün parçaları ile değil yüzde yüz orijinal Bosch ürünlerine ait olan parçaları kullanmaktayız. Firma etiğimiz ile doğru orantıda olan bu anlayışımızın yanı sıra verdiğimiz tüm hizmetlerimiz 1 yıllık garanti sürecini de kapsamaktadır. İşlemlerimizin 1 yıl arkasında durma sözü vermekteyiz. Siz de en iyi Bosch servis hizmeti için Özel İstanbul Bosch Servis firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Comment