Özel Zanussi Servis Merkezi

Kaliteli bir şekilde hizmet sunan özel servislere ihtiyacınız varsa doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Zanussi Servis ekibi olarak uzun zamandan beri müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmet verebilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Uzun yıllardan beri bu sektör içerisinde yer alan çalışanlarımız ile beraber başarılı şekilde parça değişim işlemlerini uyguluyor ve gerekli parça değiştirdikten sonra bir yıl boyunca garanti veriyoruz.

Sunmuş olduğumuz garantiler sayesinde müşterilerimiz firmamız tarafından koruma altına alınıyor ve sürekli olarak yeniden ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Eğer siz de bahsetmiş olduğumuz bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için hizmete açmış olduğumuz çağrı merkezi 7 gün 24 saat boyunca aktif olduğu için beklemek zorunda kalmayacak ve tüm işlemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız. Güleryüzlü ve işinde tecrübeli kişilerden oluşmakta olan kadromuz cihazlarınızda meydana gelen problem her ne olursa olsun profesyonel bir şekilde hizmet verecektir.

Zanussi Servis İstanbul ekibi olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden uygun fiyatlar ödeyerek faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Ekip arkadaşlarımız gerekirse evinize kadar gelecek ve bu şekilde hizmet sunmaya devam edecektir. Böylece sizin dışarıya tek bir adım bile atmanıza gerek kalmayacak ve tüm işlemler evinizde gerçekleşecektir. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir veya internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Leave a Comment