Özel Samsung Tv ve Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Samsung her ne kadar telefon piyasasını domine eden firmalardan biri olarak görünse de aslında Tv’den çamaşır makinesine, buzdolabından, bulaşık makinesine kadar hemen hemen tüm ev eşyalarında da ülkemizde yeteri kadar pastadan payını alamasa da bir çok ülkede en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Bu kadar çok ürün çeşitliliğine sahip olunca ister istemez bu ürünlerden gelen servis taleplerinde de bir artış göze çarpıyor.

İşte bu noktada talep fazlasını görüp kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak amacıyla hizmet sunan bir firmadan sizlere bahsetmek istiyorum. İstanbul merkezli olarak kurulan daha sonra İzmir şubesiyle de ağını genişleten Özel Samsung Servis gün geçtikçe personel ve araç sayısını arttırmaya devam ediyor. Garanti kapsamı dışında kalan Samsung marka tv ve beyaz eşya (telefon hariç) ürünlere özel olarak servis hizmeti sunan firma sunmuş olduğu hizmete 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunuyor. Tabi sektördeki bir çok firma da bu hizmeti sunuyor ama firmayı sektörün öncüsü haline getiren olay vermiş olduğu garantiye gerçekten de sadık kalması. Yani siz bu firmadan televizyonunuz veya beyaz eşyanız için servis hizmeti aldınız. Aradan 9 ay geçti ve ürününüzde bir sorun oluştu. Firmaya size bırakmış oldukları garanti belgesinden ulaşıp (telefonda dakikalarca beklemenize gerek yok, direkt olarak çağrı merkezi personeli ile görüşüyorsunuz.) ürününüzde sorun olduğunu ve en kısa sürede tekrar gelip bakmalarını isteyebilir, eğer yoğunluk yoksa aynı gün en geç ise ertesi gün saat kaçta gelmesini istiyorsanız arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

samsung-servis

Gelen teknisyenler eğer sorun evinizde veya işyerinizde çözülecek gibiyse müdahale edip sorununuzu çözüme kavuşturmakta. Farklı bir sorun yani yerinde yapılamayacak bir durum var ise cihazınız yine en geç 2 gün sonra teslim edilmek koşuluyla atölyeye alınmakta.

Eğer siz de İstanbul veya İzmir’de ikamet ediyor, garantili ve hızlı bir Samsung servis hizmeti almak istiyorsanız firmaya http://www.samsungservisleri.org adresinde yer alan numaradan veya servis talep formundan ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment