Özel Profilo Beyaz Eşya Servis

1970’lerin sonundan beri Türkiye’ye beyaz eşya satışı gerçekleştiren Profilo markası zaman içerisinde globalleşerek tüm dünyaya ürünlerini ihraç eden bir marka haline gelmiştir. Profilo dayanıklı tüketim malları üretmesiyle bilinen Türkiye’nin en köklü firmalarından bir tanesidir. Birçok eve uzun yıllardır giren Profilo ürünleri, kadınların en büyük yardımcısı olmuştur. Dayanıklı, son teknolojiyi kullanarak elektrik ve su harcamalarını minimuma indiren, çevreye duyarlı ve cebe dost ürünleriyle ön plana çıkan firma, Türkiye’deki hemen her evde kullanılan ürünlere imza atmaktadır. Büyük, küçük tüm Profilo ürünlerinin arıza ve bakım hizmetleri için faaliyet gösteren Profilo servis ağımız, arızalanan ve bakıma ihtiyaç duyan ürünlerinize hızlı ve titiz bir şekilde müdahale etmektedir.

Profilo Servis hizmetlerimiz mobil ekiplerle çalışan, arıza kayıtlarına hızlı müdahale gerçekleştiren, konusunda deneyimli ve teknik bilgilere sonuna kadar hakim personellerle sunulmaktadır.

Servis personelimiz tüm Profilo ürünleri konusunda deneyimlidir ve yaptıkları müdahalelerde müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda şeffaf bir tamir süreci uygulamaktadır. Adresinize gelen ekiplerimiz arıza tespitinin ardından tamir sürecine dair bilgi vererek kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderecektir. Onay vermenizle birlikte başlayan tamir süreci ürününüze olan ihtiyacınızın bilincinde olan firmamız tarafından kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Profilo servis hizmetimizden faydalanmak için 444 88 48 numaralı telefondan bize ulaşabilir, müşteri hizmetlerimize arıza kaydı açtırabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren ekiplerimiz, hızlıca adresinize gelerek ürününüzü tamir edecektir.

Website adresi: http://www.profilo-servis.com

Leave a Comment