Özel İstanbul Franke Ankastre Bakım ve Onarım Merkezi

Özel servis hizmetleri denilince insanlar geri çekiliyor ve genel olarak yetkili servis firmalarına yöneliyorlar ancak bu genel kanıdan insanları vazgeçirmek için uğraşıyoruz. Franke Servisleri firmaları olarak en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. İstanbul için hizmet veren firmamız farklı ilçelere de hizmet götürmektedir, alanında uzman ekibimizle yıllardır bu sektörde kalitenin tek ve doğru adresi olmayı başardık.

franke-servis

Franke markasını tercih etmemizin en önemli sebeplerinden bir tanesi bu markanın İstanbul’da çok fazla talep görmesi ve tercih edilmesidir. Franke kalitesine güvenenler ve bu markanın ürünlerini satın alanlar bizim servis hizmetlerimizden de memnun kalıyorlar. Yaygın servis ağımız ve geniş araç filomuz ile yapabildiğimizin en iyisini yapmak için çalışıyoruz, bu anlamda kalite standartlarını sürekli olarak yükseltiyoruz.

İstanbul Franke Servisi firması son olarak web sitesi ile sizlere hizmet vermeye başladı ve bu sayede çağrı merkezlerimize gelen yoğun telefonları biraz olsun azalttığımızı söyleyebiliriz. Hafta sonu da hizmet vermeye başladıktan sonra telefonlar hiçbir zaman susmadı ve bizler de web sitemiz aracılığı ile talep almaya başladık. Servis talep formunu bizlere gönderdiğiniz takdirde en kısa sürede sizlere geri dönüş yapıyoruz ve Franke marka ürünleriniz için gerekli olan servis hizmetlerini size sunuyoruz.

Eğer dilerseniz yine çağrı merkezi ekiplerimizi tercih edebilirsiniz ve bunun için yapmanız gereken Frankeservis.co adresini ziyaret etmek olacaktır.

Leave a Comment