Leopar Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Dönemin en popüler ürün gruplarından bir tanesi olan topuklu ayakkabılar, resmi gecelerin de biz hanımlar için vazgeçilmezi diyebiliriz. Yeni sezonda çok şık ayakkabı modelleri ile tanıştım ancak bir tülü satın almaya cesaret edemedim çünkü bu konuda inanılmaz kararsız bir karaktere sahibim.

Leopar desenli topuklu ayakkabılar her sezon olduğu gibi bu sezon da en çok tercih edilen modellerden bir tanesi diyebilirim çünkü gezdiğim birçok mağazada bu modellere rastlıyorum ve ilgi de inanılmaz büyük! Leopar desenli tasarımların yanı sıra topuk kısmı kırmızı ya da pembe olan farklı modeller de ilgimi çekti ve dilerseniz sizler de yaz ayları için bu canlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Bileğe kadar yükselen modeller de tercihleriniz arasında yer alabilir ve yine leopar desenleri de bu modellerde yerini alıyor. İnce ya da kalın topuk konusunda kararı verecek olan sizlersiniz ancak kalın topuk her zaman için daha rahat bir kullanım sunar, bunu da belirtmek isterim.

Pembe topuk her ne kadar çok canlı görünse de hanımların ilgisini çekecektir diye düşünüyorum. Leopar desen ile muazzam bir uyum sağlayan bu renk, farklı kıyafetleriniz ile de uyum sağlayacak ve sizleri şıklık yarında bir adım öne geçirecektir. Daha canlı ve daha dinamik renkler her zaman için kombin konusunda bana göre bir adım öndedir.

Leave a Comment