Kısa Paça Pantolon Modelleri

Yeni sezonda kadınlardan daha çok erkeklerin tercih ettiği ve Fenerbahçe’nin ünlü futbolcularından bir tanesi olan Raul Meireles’in de bu modaya kısa sürede ayak uydurduğunu görüyoruz.

Kısa paça pantolonlar kadınlar kadar erkeklerin de ilgisini çekiyor ancak biz daha çok hanımlara yardımcı olmaya çalışıyoruz ve dilerseniz bu modellerden birkaçına hep birlikte göz atalım. Uzun boylu hanımlarda çok daha şık durduğunu belirtmek istiyorum bu yüzden kısa boylu bir kadın olarak bu modelleri çok fazla tercih etmiyorum ancak dilerseniz şık bir kombin ile kendinize yakıştırabilir ve tercih edebilirsiniz.

Daha canlı renklerin yer aldığını görüyoruz ve bu renklerden bir tanesi de yeşil olarak karşımıza çıkıyor. Koyu tonlar da elbette var fakat ben dinamik ve canlı renklerden yana seçim yapmanızı tavsiye ediyorum.

Sarı ve mavi de bu renkler arasında yer alıyor ve özellikle sarı renk inanılmaz bir şekilde tercih ediliyor. Şık bir t-shirt ile basit şekilde kombinleyebileceğiniz ürünlerdir bu yüzden kombin konusunda sizlere hiçbir şekilde sıkıntı yaşatmayan modeller olduğunu da belirtmekte fayda var.

Günlük hayatınızda tercih edebileceğiniz gibi özel törenler ve davetlerde de bu kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bu kıyafetler ile daha rahat bir gün geçirebilirsiniz demek isterdim ancak genellikle daha dar modeller tercih ediliyor, bu da hareket alanlarınızı bir hayli daraltıyor.

Tags:
Leave a Comment