Kına Gecesi Abiye Modelleri

Prenses abiye modelleri ve kabarık abiye modellerinin en çok tercih edildiği bir sezon ile karşı karşıyayız. Renk konusunda kırmızının inanılmaz bir üstünlüğü var ancak buna şaşırmamak gerekiyor çünkü seçilen renk, farklı aksesuarlar ile de kısa sürede uyum sağlayabilecek özel bir renk!

Kına geceleri gibi özel törenlerde tercih edeceğiniz abiye modellerini liste halinde sizlere sunmak isterdim ancak bunun için yeterli yerimiz yok ve ben de daha popüler olan abiye modellerinden kısa kısa bahsetmeyi düşündüm. Straplez abiye modelleri her sezon odluğu gibi bu sezon da yine ön planda olan modeller arasında yerini almış durumda ve göğüslerinizi de en iyi şekilde kapatan bu modeller, dekolte konusunda da sizlere fazlasıyla yardımcı olmaya devam ediyor.

Bacak dekoltesi konusunda da hassas olduğunuzu düşünerek bu modelleri de sizinle paylaşmak istiyorum ancak bu tarz bir model tercih ederseniz straplez olmamasına özen gösterin. Dekolte konusunda abartılı davranmak sizleri geri plana atacaktır, bu yüzden tek bir bölgede dekolte çok daha şık bir görüntü sunacaktır diye düşünüyorum.

Sırt dekoltesine sahip modelleri de tercihlerinize ekleyebilirsiniz ancak bunun için düzgün bir sırt bölgesine sahip olmanız gerekiyor fakat az önce de belirttiğim gibi dekolte konusunda çok fazla şansınız var ve alternatifler sayesinde bu konuda sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Leave a Comment