İzmir’e Yakışan Bir LG Servis!

Özellikle İzmir bölgesinde bulunmakta olan müşterilerimiz için LG Servis İzmir profesyonel bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyor. LG markaya sahip olan bir cihazınız varsa ve profesyonel bir şekilde bakım veya onları hizmetleri almak istiyorsanız bu konuda size yardımcı olabiliriz. Oldukça uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer aldığımız için LG markaya sahip olan cihazların bakım ve onarımını nasıl yapılması gerektiği konusunda sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz. Üstelik haftanın yedi günü ve günün 24 saat açık olan hizmetlerimiz sayesinde ne zaman ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçebilir ve sunmuş olduğumuz hizmetlerden siz de faydalanmaya başlayabilirsiniz.

LG

Genel olarak müşterilerimizin büyük bir bölümü sunmuş olduğumuz hizmetlerden oldukça memnun kalıyor. Eğer siz de bugüne kadar hizmet verdiğimiz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken internet sitemiz üzerinde yer almakta olan iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Gerekli olan işlemleri tamamlandıktan sonra ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde LG Servis İzmir olarak sizi profesyonel bir şekilde hizmet veriyor olacaktır.

Eğer evinizden çıkaramayacak kadar büyük cihazlarda problem yaşıyorsanız ekip arkadaşlarımız evinize kadar gelecek ve gerekli olan tamir işlemlerini evde uygulayacaktır. Bahsetmiş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak için ise herhangi bir şekilde ek ücret ödemenize gerek yok. Haftanın istediğiniz bir günü ve saatinde ekip arkadaşlarımızı arayarak profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz.

Web: Lgservisizmir.org

Leave a Comment