İstikbal 2017 Yeni Koltuk Takımı Modelleri

Özellikle yeni evlenecek çiftler için İstikbal Mobilya’ya uğramalarını isteriz. Çünkü harika tasarımlar, harika modellerle aklımızı başımızdan alacak şeyleri yaptıklarını görmekteyiz. Mobilya markası denildiği zaman İstikbal isminin aklınıza yansıması tamamen kalitesi ile ilgili diyebiliriz. Ev eşyaları kategorisinde değerlendirdiğimiz koltuk takımları alındığı zaman uzun ömürlü olsun diye tercih edilirken mutlaka markası ve kalitesine bakılmaktadır. Hal böyle olunca, marka da İstikbal olunca İstikbal 2017 yeni koltuk takımı modellerine de bakmadan edemiyoruz.

2017 yılında oldukça farklı bir koltuk takımı tasarımlarıyla bizi karşılayan İstikbal mağazalarına girdiğinizde gözlerinizin kamaşmaması için buradan sizlere birkaç önerimiz olacaktır.

Yeni Orleon Deluxe Koltuk Takımı
Öncelikle istediğiniz renkte elde edebileceğiniz bu modelde renk değişse de konfor asla değişmiyor. Koltuk modelini incelediğimiz zaman küt hatlı kol yapısı oldukça dikkatinizi çekecektir. Koltuğun doğal ahşap renginde bir alanının olması salonunuza harika bir hava katabilir. Koltukların sırt kısımlarında bulunan düğme desenleri sırtınıza masaj yapmasa da görünüm olarak çok beğenilecek diyebilmekteyiz. Silinebilir kumaş olması, koltuklarının altının depolanabilir özellikte olması, yumuşak kumaş ve yatak olarak kullanılabilmesi tercih edilebilir listenizde bulunmalıdır.

Yeni Vigo Koltuk Takımı
Evinizin ortamını şık ve geniş gösterme gibi bir özelliği bulunuyor. Kolay temizlenebilir olmasının yanında modern görünüm kazandıran yerden yüksek ayakları ve çok farklı renkler ile tercihiniz olabilir. Aynı zamanda yatak olma özelliği ile değerlendirebilirsiniz.

Mikado Koltuk Takımı, Elizya Deluxe Koltuk Takımı, Pekin, Santiago ve Soprano Koltuk takımı modelleri 2017 yılında çıkmış olan diğer modellerdir.


Leave a Comment