İstanbul’un Her Yerine Aynı Gün Profilo Servis

Beyaz eşya ve ankastreler evlerimizde daha çok tercih ettiğimiz ve günlük hayatta iş yükünü hafifleten teknolojik ürünlerdir. Örneğin buzdolabı… Gıdaları muhafaza etmek adına kullandığımız buzdolabının bir günlüğüne olmadığını düşünün… Ya da televizyon karşısında büyük keyif alan biriyseniz televizyonun o gün olmadığını farz edin…

Bizler teknolojik ürünler siz kullanıcılarımıza sorun çıkardıklarında profesyonel ekibimizle birlikte sorunu kısa sürede halletmek için varız. Profilo marka tüm ürünlerinizde bizleri arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Servis konusunda hassas ve kaliteli işçilik konusunda lider firmalar arasında yer alıyoruz. Alanında uzman ve donanımlı personelimiz bunun yanı sıra teknik ekiplerimiz ile yıllardır bu sektörde sizlere hizmet veriyoruz. Siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz randevulu sistem sayesinde zaman noktasında hızlı hareket ediyor ve istediğiniz saatte ve günde evlerinize konuk oluyoruz. Ürünlerin yedek parça işlemlerinde 1 yıl orijinal parça garantisi ile birlikte işçilik garantisi de veriyoruz. Parça seçimlerimiz asla ve asla yan sanayi ürünler değil.

Kullandığınız Profilo veya Profilo ürününe hiçbir şekilde zarar vermez aksine onun performansını belirgin bir şekilde arttırır. Sektörün öncü isimlerinden Özel İstanbul Profilo Servisi 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekibi ile sizleri telefon başında bekliyor. Arıza kaydınızı aldıktan sonra ise hızlı bir şekilde harekete geçiyor.

Leave a Comment