İstanbul’da Hızlı ve Ekonomik Baymak Servisi

İstanbul Baymak Servis

Hollanda merkezli bir marka olan Baymak’ın İstanbul’da özel servis hizmetini vermekte olan firmamız, Baymak ürünlerini tercih etmiş kullanıcılarımız için hızlı ve kaliteli servis imkanını yıllardan beri sağlamaktadır. Baymak marka kombiler, termosifonlar, klimalar, su sistemleri, enerji sistemleri gibi genel anlamda ısıtma ve soğutma üzerine piyasaya sürülmüş ürünler için her zaman güvenebileceğiniz, alanında uzman donanımlı ve tecrübeli teknik personel ekibimiz ile birlikte İstanbul’da faaliyet göstermekteyiz.

Özel İstanbul Baymak Servis, Baymak kalitesini teknik servis tarafında da sürdürmeye devam etmektedir.

Ürünlerin periyodik bakımları, onarımları, yedek parçalarının değişimi, montaj gibi Baymak ürünlerini ilgilendiren bütün konularda 7/24 aktif canlı destek, bir diğer adıyla çağrı merkezimiz ile sadece bir telefon kadar yakın olduğumuzu ifade etmek isteriz. Aynı gün servis olanağımız sayesinde ürünlerin teknik bakım ya da onarımı gibi konularda vakit kaybetmemekte, kısa süre içerisinde cihazlarınızı sağlam bir şekilde teslim alabilmektesiniz. Aynı gün servis verilmesinin imkansız olduğu durumlarda ise oldukça kısa süren teknik destek sürecimiz sayesinde yaşantınız sekteye uğramamakta, işleriniz bölünmemektedir.

İstanbul Baymak Servis
İstanbul Baymak Servis

Firma olarak amacımız müşterilerimiz için en kolay ve en avantajlı olanı sağlamak olduğu için yüksek kalitede hizmet misyonumuz kapsamı içerisinde parça değişimi durumlarında mutlaka orijinal yedek parçalar kullandığımızı bilmenizi isteriz. Çünkü bu tarz cihazlarınız için parçaların orijinal olması son derece önemlidir. Taklit ya da farklı parçalar cihazlara zarar verdiği gibi firmamızın benimsediği hizmet anlayışına ters düşmektedir.

Baymak Servis İstanbul hizmeti aldığınız zaman servisin mutlaka bir yıl boyunca garantili olduğunu, bir yıl içinde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda firma olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Örneğin bir parça değişimi yapıldığı zaman parça bir yıl garantili olmaktadır. Tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.

Leave a Comment