İstanbul Özel Ariston Teknik Servisi

Kombiler, çamaşır makineleri, buzdolapları ve ARİSTON marka tüm ürünler profesyonel hizmetlerimiz sayesinde ilk günkü gibi çalışmaya devam ediyor. Teknolojinin adresi olan ARİSTON marka kullanım konusunda sizlere sunduğu rahatlık ve kolaylık sayesinde tercih ediliyor. Zaman zaman bu tarz ürünler bakım isteyebilir ya da bakımın yanı sıra servis, onarım hizmetlerine ihtiyaç duyabilir.

İstanbul Ariston Servis

Kullanıcılarımızda mevcut olan zihniyet: ürün bozulmadıktan sonra servise ihtiyaç yoktur… Bu zihniyet tamamen yanlış sizler bakımı düzenli yaptırmazsanız ürününüz sürekli sorun çıkaracaktır. Ürünler ne kadar sağlam olursa olsun bakım yaptırmalısınız. Eğer ki masraftan kaçınmak ve ürününüzden yüksek bir performans almak isterseniz periyodik bakım şarttır.

Özel İstanbul Ariston Servis firması olarak sizlere sunduğumuz hizmeti diğer firmalarla kıyaslayabilirsiniz. Çalışanlarımız sizlere sürekli hizmet verebilmek adına yalnızca hafta içi değil haftanın tüm günü ayakta. Çağrı merkezlerimiz aynı şekilde 7 gün 24 saat telefonun ucunda. ARİSTON ürünlerinizin profesyonel bir şekilde bakım görmesini ya da diğer müdahaleleri istiyorsanız bizleri arayınız.

Kadro yapılanma sürecimizde hiçbir çalışanımıza veda etmedik ya da onların işlerine son vermedik. Bu yapılanma sürecinde daha yeni isimler ve dinamik çalışanları kadromuza kattık, bu sayede ailemiz genişledi ve yoğunluğa daha kolay bir şekilde cevap verebildik. Telefonlarımız susmuyor ve bu telefonlara anında cevap veriyoruz, hiçbir müşterimizi geri çevirmiyor ya da bir başka güne aktarmıyoruz.

Leave a Comment