İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Nostaljik dönem geri dönüyor…

Özellikle Türk filmlerinin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan ve geçmiş dönemin insanının da en çok tercih ettiği İspanyol paça, şimdilerde yeniden moda oldu. Yakın zamanda alış veriş için büyük bir mağazayı ziyaret ettim ve bu modellerden bir tanesini de satın aldım.

Uzun boylu olduğum için bu kıyafeti taşıma konusunda sıkıntı yaşamıyorum. Uzun boylu hanımların yeni gözdesi olan İspanyol paçalar kumaş pantolon, ya da kot pantolon olarak karşımıza çıkıyor, yani kombinleyeceğiniz kıyafetleriniz ile doğru orantılı olarak sizler de seçimlerinizi daha farklı şekilde yapabilirsiniz. İspanyol paça pantolonlar sayesinde sizler de geçmişe dönebilir ve nostaljik bir kombin ile kendinizi çok daha şık hissedebilirsiniz.

Kusursuz görünmek isteyen ve en önemlisi farklı görünmek isteyen hanımlara bu modelleri tavsiye edebilirim. Şık bir t-shirt ile basit bir şekilde kombinleyebileceğiniz, oldukça kullanışlı ve uyumlu modeller olduğunu da belirtmekte fayda var.

Genellikle hanımlar kot rengini tercih ediyor ancak pembe ve kırmızı gibi canlı renkler de bu modeller ile birlikte karşımıza çıkıyor. Sizler de farkınızı en iyi şekilde ortaya koymak ve bu modeller ile şıklık yarışında yerinizi almak istiyorsanız online satış sitelerinde ya da en yakın alış veriş mağazalarında yerinizi alabilir ve ürünleri çok daha yakından inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Leave a Comment