Güvenilir Airfel Servis Merkezi

Hepimizin mutlaka evimizde kullandığımız eşyalar vasıtasıyla teknik servislere yolumuz düşmüştür. Ancak çoğunda yeterli ilgiyi görememiş, yeterli ilgiyi gördüysek de teknik olarak yetersizlikle karşılaşmış ve iyi sonuçlar alamadan dönmüşüzdür. Bu da bizim hem maddi hem de manevi olarak zarara uğramamıza zemin hazırlamıştır. Airfel Servis bu konuda bizi zarara uğratmamak adına elinden geleni yapan ve tam güven sağlayan bir firmadır.

airfel-servis

Airfel Servis; klima, kombi, radyatör, vana, termostatik vana, infrared ısıtıcı, havlupan, hermetik şofpen, boyler, altherma ısı pompası ve benzeri ürünlerde hizmet vermektedir. Ürününüz arızalandığında ve ya her hangi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda ürününüzü gözünüz arkada kalmadan teslim edebileceğiniz ve iyi sonuç alabileceğinizden emin olabileceğiniz bir işletmedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Airfel Servis aynı zamanda yedek parçaları da stoklarında barındırabilmektedir. Nitelikli ve kendini gelişen teknolojiyle beraber sürekli geliştirmeye açık olan çalışanlar ile çalışılmaktadır. Tüketici haklarını her zaman gözeten bir firma olan Airfel Servis yüzde yüz güven sağlamaktadır. WEB : Airfelservis.co

Leave a Comment