Garantili Özel Electrolux Servisi Sizinle!

Çamaşır makineleri ile birlikte artık çamaşır yıkama gibi son derece zorlu ev işlerinden birisi daha çok pratik hale geliyor. Çamaşır makinesinde çok kısa zaman dilimleri içerisinde en zorlu kirlerin dahi yüzde yüz oranında temizlenmesini sağlayacak kaliteli performanslar sunarken, geniş işlevselliklerde sağlayan Electrolux çamaşır makineleri son dönemlerde en fazla tercih edilen makineler arasında yer alıyor. Çamaşırların türüne göre yıkanmasını sağlayacak her türlü kullanım ihtiyacına özel fonksiyonu bulunan Electrolux çamaşır makineleri kaliteli parçalarının yüksek dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

Ancak bu kaliteli teknolojilerine ve parçalarına rağmen hatalı kullanım, çevresel koşullar ve bu gibi daha pek çok farklı etken nedeni ile Electrolux çamaşır makinesi arızasıyla karşılaşılabiliyor. Bu tip bir arıza kesinlikle makinenin kullanım ömrünü doldurduğu anlamına gelmemektedir. Electrolux Servis merkezi kesintisiz hizmet yapısı ile bu tip sorunların ekonomik şekilde çözümünü sağlıyor.

Electrolux çamaşır makinesi cihazlarındaki arızalı parçanın tüketici açısından ciddi maliyetlere yol açmasının önlenmesi amacı ile Electrolux Servisi merkezinin uzman teknik personelleri öncelikli olarak parçanın onarımı için müdahalelerde bulunuyor.

Eğer parça onarımı yeterli dayanıklılığı ve verimliliği sağlayabilecek durumda değil ya da onarımı mümkün değil ise parça değişimi uygulanıyor. Bu parça değişimlerinde de yalnızca orijinal yede parça kullanımı gerçekleştirilir ki arıza onarımından sonraki kullanım sürecinde kısa sürede yeniden aynı ya da benzer arızaların bu değişen parçadan/parçalardan kaynaklı olarak tüketiciye ek maliyetler oluşturmaması sağlanabiliyor.

Leave a Comment