Franke Ankastre Tamir ve Onarım Servisi

franke-servis-tanitimBu markaya ne ölçüde güvendiğinizi çok iyi biliyoruz ve bu güveni boşa çıkarmamak adına servis çalışmalarımızda çok daha iyisini yapıyoruz. Özel Franke Servisi olarak bu sektöre değer katıyor ve her geçen gün daha iyisini sunabilmek adına gerekli analizleri de yapıyoruz. Franke markasına güvenen insanları yanıltmamak adına yapmamız gerekenleri biliyoruz ve bu sektöre güven katıyoruz. Franke marka ürünleriniz ile ilgili merak ettiğiniz çok sayıda sorunun yanıtını verebilecek kapasiteye sahip bir ekip ile çalışıyoruz ve bu ekip sizi de belli oranda tatmin edecektir. Güçlü bir markanın sorumluluğunu almış durumdayız ve bunu taşımanın ne kadar zor olduğunu da iyi biliyoruz.

Bu ekip aldığı sorumluluğun bilincinde ve her geçen gün aldıkları eğitimler ile birlikte çok daha kusursuz bir hale geliyor. Teknik kadromuz ile birlikte yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz ve bu sektördeki en kalabalık kadrolardan bir tanesine sahip olduğumuzu da eklemek isteriz. Franke marka ürünlerinizin değer kazanmasını istiyor ve daha yüksek verim ile hizmet vermesini istiyorsanız eğer sizler de harekete geçebilirsiniz. Hafta sonları da hizmet veriyoruz ve acil servis ekibimiz her daim ayakta oluyor. Sorularınızın yanıtlarını ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sizler de iletişim kanallarımızı kullanarak teknik kadromuza ya da yönetim ekibimize ulaşabilirsiniz.

Her daim bunu savunduk ve savunmaya da devam ediyoruz. Kalite hepimiz için önemli ve bizler de bu önemin farkındayız. Franke marka ürünlerinizi daha kaliteli ve daha kurssuz hale getirmek adına ekstra bir çaba gerekiyor ve bizler de bu çabayı kusursuz bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Kaliteye ortak olmak isteyen tüm değerli dostlarımızı firmamıza davet ediyoruz.

Leave a Comment