Fakir Teknik Servis Bornova

Fakir Servis Bornova

Ürün çeşitleri arasında çok sayıda pratik elektronik ev aletleri bulunan Alman menşeili marka Fakir’in ürünleri ülkemizde ciddi anlamda yoğun bir talep görmektedir. Çok sayıda vatandaşımız tarafından sevilerek ve güven duyularak kullanılan Fakir ürünleri de bazen teknik servis ihtiyacı gerektirmektedir. Her elektronik aletin belirli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Elbette ki markadan bağımsız olarak elektronik olan her cihazın arıza yapması çok sık olmadığı sürece normaldir.

Elektronik cihazların birçoğunun kullanım ömrü 7 ila 10 sene arasında değişmektedir. Bu süre içerisinde sadece arıza durumları için değil bazı cihazlar için dönemsel bakımlar için de teknik servisin kapısını çalmanız gerekebilmektedir. Fakir Servis Bornova firması olarak Fakir ürünlerinizin her kategorisi için Bornova’da hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemiz Bornova sınırlarını aşarak İzmir’in diğer ilçelerine de ulaşmış bulunmaktadır.

Hizmetimiz dahilinde uzman kadromuz son derece pratik ve güncel teknolojiye ve her geçen gün devam eden teknolojik gelişmelere odaklı olarak kendisini geliştirmekte, bilgi ve donanımını artırmakta, sizlerden gelen ilgi sayesinde tecrübelerini de artırmaktadır. 1 yıl garantili olarak Fakir kullanıcılarına sunmakta olduğumuz hizmetimizde parça değişimleri tamamen orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Bir diğer önemli husus ise teknik servisin hızı olduğu için aynı gün servis gibi çok kullanışlı bir hizmeti sizler ile buluşturmaktan son derece mutluluk duymaktayız.

Firma olarak hızlı servis avantajlarımız da yer almaktadır. Durmaksızın hizmet vermek için devalı yani 7/24 aktif olan çağrı merkezimiz sayesinde hiçbir sorunuz yanıtsız kalmamaktadır. Bornova Fakir Servis olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet gibi çok önemli iki ilkemiz ile beraber Fakir marka bütün elektronik cihazlarınızın teknik servis süreci için Bornova’da yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Leave a Comment