En Şık Spor Ayakkabı Modelleri

Yaz ayları ile birlikte benim gibi her kadının da daha rahat ayakkabı modelleri ile dışarıya çıkmak istediklerini çok iyi biliyorum ve bu yüzden yazımda spor ayakkabılardan bahsetmeyi tercih ediyorum.

Şık spor ayakkabı modelleri araştırması ile çok fazla modele ulaştım ancak çok da beğendiğimi söyleyemem ve klasik modellerin yine bu sezon raflarda yer aldığını söyleyebilirim. Belli başlı markalar var ve bu markaların modellerini inceleme altına aldım, öyle sanıyorum ki bu modeller çok daha fazla hoşunuza gidecek.

Sizler için seçtiğim ilk modelim puantiyeli ve pullu spor ayakkabılar. Biliyorsunuz biz hanımlar spor ayakkabı da olsa, klasik ayakkabı da olsa pullardan vazgeçemiyoruz. Aslında biraz gösteriş meraklısı bir yapımız var ancak bu halimizden oldukça memnunuz.

Pullar ve puantiyeler spor ayakkabılar üzerinde inanılmaz bir görüntü sağlıyor ve çok şık bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kırmızı ve pembe rengin çok fazla tercih edildiği bu modelleri sizlere de tavsiye edebilirim. Günlük yaşantınızda sorunsuz bir şekilde tercih edebilirsiniz ve yürüyüş ayakkabısı olarak da kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra çok ilginç bir model olan topuklu spor ayakkabıları da sizlere tavsiye etmek istiyorum. Şıklığından hiçbir şekilde ödün vermeyen hanımların daha fazla tercih ettiği modellerden bir tanesidir ve kusursuz bir görüntüsü var. Pembe renk yine bu modellerde en çok tercih edilen renk olarak karşımıza çıkıyor.

Tags:
Leave a Comment