Deneyimli Kadromuz ile Karşıyaka’nın Her Noktasında Sizlere Arçelik Servisi Sunuyoruz!

Servis sektörü diğer sektörlere nazaran daha farklı ve çalışma koşulları daha yorucu olan bir sektör. Bu işi gerçekten seviyorsanız yapabilirsiniz eğer sadece para kazanmak için bu sektördeyseniz inanın bir süre sonra vazgeçersiniz. Bizler her gün işe başladığımızda güler yüzümüzle başlıyoruz aynı şekilde teknikerlerimiz de her evde bu güler yüzü sergilemeye özen gösteriyor. Eğitimlerimiz de yalnızca uygulama konusunda değil, davranışlarımız için de gerekli eğitimleri firma olarak alıyoruz.

arçelik-servis-izmirBizim işimiz sürekli olarak farkı insanlarla karşılaşmamıza ve onlarla iletişim kurmamıza vesile oluyor. Bizler halimizden memnunuz fakat her farklı karakterdeki insanı mutlu etmek bazen kola olmuyor. Sürekli olarak koruduğumuz güler yüzümüz zaman zaman kayboluyor bu gibi durumlarda müşterilerimiz geri dönüşleri ile bizleri uyarıyor.

Karşıyaka Arçelik Servis firması olarak geleneksel hizmet anlayışının yanı sıra modern bir algı ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yeniliklere kapımız ardına kadar açık ve siz değerli müşterilerimizden gelen proje önerilerini de uygulamaya geçiriyoruz. Karşılaştığımız her türlü sorunda sabırlı davranıyoruz. Yapacağımız müdahalelerde iyice düşünüyor ve ürünlere en iyi şekilde işçilik uyguluyoruz.

Karşıyaka Arçelik Servis firması olarak teknik ekibimiz ve kadromuz arkadaş gibi hareket ediyor, bu samimi ortam sayesinde kimse işinden sıkılmıyor ve işine dört elle sarılıyor. Yedek parça konusunda stoklarımıza güveniyoruz. Parça değişimlerinde bekletme asla yok ve 1 yıl garanti belgesi, de sizlere en büyük hediyemizdir.

Leave a Comment