Demirdöküm Servis Kombi Bakım Hizmetleri

Demirdöküm marka kombilerin en profesyonel ellerde bakımını ve tamirini yaptırmak isteyenler, Demirdöküm Servis hizmetlerinden faydalanabilirler. Özel servis olmanın bir zorunluluğu olarak servis, İstanbul Pendik ilçesinde müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışma yürütmektedir. İlgili işlem öncesinde oluşturulan arıza kayıtları ya da randevular incelenmekte ve konu hakkında ekipler bilgilendirilmektedir.

Kombi tamiri yaptırmak isteyen kişiler, İstanbul Pendik ilçesi için Demirdöküm Servis Pendik şubesinden yardım alabilirler. Servis, tamir öncesinde arızayı dinleyerek ilgili arızanın tespitini yapmaktadır. Sonrasında rastgele değil, arızanın tamirine yönelik çalışmayı yürüterek arızaya son vermekte, kombi performansını iyileştirmektedir. İlgili arızanın tamamen giderildiğinden emin olunmadan ekipler bulundukları adresten ayrılmamaktadır. Demirdöküm servis vereceği tamir hizmeti içinde bazen parça tamiri de yer almaktadır. Bu ancak kombi parçalarından birinin kullanılamaz hale gelmiş olması neticesinde yapılmaktadır.

Kombi bakımı yaptırmak hem kışın daha iyi ısınmayı hem de kombinin daha iyi çalışmasını sağlamaktadır. Sürekli en üst seviyede çalışan ve zorlanan kombinin kullanım ömrü normalin yarısı kadar olacaktır. Ancak düzenli olarak bakımı yaptırılan kombilerin çok fazla çalışmadan daha iyi bir performans gösterdikleri görülmektedir. Isınma problemlerinin çoğu peteklerde biriken pisliklerden kaynaklanmaktadır. Bu duruma en iyi çözüm ise Demirdöküm servis tarafından yılda bir kez yapılacak olan kombi bakımıdır. Bu peteklerdeki pisliklerin temizlenmesini ve sıcak suyun çok daha rahat dolaşmasını, peteklerin daha çabuk ısınmasını sağlayacaktır.

Leave a Comment