Burçların Tercih Ettiği Ayakkabı Modelleri

Kadınların astrolojiye olan meraklarını biliyoruz ve kıyafet ya da aksesuar seçimlerinde de nasıl tercihler yapmaları gerektiğini de yine burç yorumları üzerinden yaptıklarını biliyoruz. Hangi burç hangi ayakkabı modelini tercih ediyor, ya da tercih etmesi gerekiyor gibi merak edilen soruların cevabını bu yazımızda sizinle buluşturmak istiyoruz.

İlk burcumuz Koç burcu ve bu burcun kadınları genellikle topuklu ayakkabıları tercih ediyor ve renk olarak da turuncu tonunu çok fazla tercih ettiklerini net bir şekilde söyleyebiliriz.

Boğa Burcu ise dönemine en popüler ayakkabı modellerinden bir tanesi olan leopar desenli topuklu ayakkabı modellerini tercih ediyor ve bu burcun kadınları, genellikle aksesuar seçimlerinde de leopardan hiçbir şekilde vazgeçmiyor.

İkizler burcunun en çok tercih ettiği renklerden bahsedelim isterseniz çünkü model konusunda esneklik payına sahip olan bir burç olarak karşımıza çıkıyor. Siyah ve kırmızının en iyi şekilde buluştuğu tüm ayakkabı modelleri bu burcun kadınlarının ilgisini fazlasıyla çekiyor.

Yengeç Burcu kadını ise biraz daha farklı olmayı tercih ediyor ve topuklu ayakkabılar yerine daha açık, daha transparan modelleri tercih ediyor. Topuklu ayakkabılar bu burcun kadınları için biraz daha uzak tercihler diyebiliriz. Genellikle koyu tonlara sahip ve bileğe kadar ipler ile süslenen klasik ayakkabı modelleri hanımların yaz ayları için en çok tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

Tags:
Leave a Comment