Buca’da Güvenilir Arçelik Servisi mi Arıyorsunuz ?

izmir-bolge-servisServis firmaları ile iletişim kurmaya devam ediyorum çünkü sahip olduğum buzdolabı ne yazık ki çok eski bir model ve sık sık bana sorun yaşatıyor. Hizmet aldığım servis firmalarının büyük bir kısmı yeni bir ürün satın almamın daha doğru olacağını belirtiyor ve en azından daha masrafsız olacağını söylüyorlar ancak ben inanıyorum ki elimdeki ürün beni bir süre daha idare edecek ve kaliteli bir servis hizmeti ile bunun mümkün olacağını da çok iyi biliyordum. Özel Arçelik Servis Buca ile iletişime geçtim ve sorunu detaylı bir şekilde ilettim. Kısa sürede evime gelerek ürünü inceleme altına aldılar ve sorunu da detaylı bir şekilde aktardılar.

Çözmeleri de aslında çok uzun sürmedi ancak bilgi aktarımı bir hayli uzun sürdü diyebilirim. Meraklı bir ürün kullanıcısıyım ve sorunun tam olarak ne olduğun u da haliyle anlamak ve öğrenmek istedim. Sabırlı ve gerçekten güler yüzlü bir personel kadrosuna sahipler ve bu kaliteyi bu fiyata sunmaları da beni şaşırtan ayrı bir durum oldu. Sizlere de tavsiye ediyorum çünkü sektörde bu kaliteyi kolay kolay bulamazsınız ve daha da önemlisi bu fiyata ulaşmanız çok zor!

Sizler de taleplerinize yanıt almak ve ürünlerinizin daha kaliteli bir ekip tarafından kontrol altına alınmasını isterseniz eğer bu firmayı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat ve güler yüzlü servis hizmeti ile birlikte eminim sizleri de tatmin edecekler ve bu sektördeki en iyi firma olduğunu sizler de göreceksiniz. Kaliteye sahip olmak ve bu kaliteyi satın almak için tek yapmanız gereken iletişim numaralarını kullanarak randevularınızı almak olacaktır. En kısa sürede adreslerinize ulaşarak çalışmalara başlayacaklardır.

Web : www.izmir-bolge.com

Leave a Comment