Beko Servis İzmir

Dünyada beyaz eşya teknolojilerinde ilk akla gelen markaların başında Beko geliyor. Her bir cihazında kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunan bir teknolojik standarda sahip olan Beko’nun buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşya grubu teknolojik ürünleri, Türkiye’de de yoğun olarak tercih ediliyor. Dünyanın en önemli beyaz eşya üreticisi Beko’nun tüm beyaz eşya ürünlerinin kullanımı sırasında yaşanan sorunlara ilişkin olarak Beko Servis İzmir merkezi tarafından tüm İzmir genelinde dünya standartlarına uygun özel beyaz eşya arıza onarım hizmetleri sunuluyor.

Buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi tüm beyaz eşya grubunda yer alan teknolojik cihazda yaşanabilecek her türlü soruna ilişkin olarak Beko Servis İzmir merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunulmaktadır. Uzman personellerin görev aldığı servis hizmetlerinde her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti hedefleniyor.

Bunun için özellikle orijinal yedek parça kullanımı ile parça değişiminden, her aşamada güler yüzlü hizmet anlayışı ile tüketicilerin ayrıntılı olarak bilgilendirilmesine kadar pek çok farklı tüketici odaklı hizmet anlayışları uygulanıyor. Bu şekilde gerçekleştirilen beyaz eşya arıza onarım hizmetlerinde aynı zamanda da 1 yıllık garanti desteği de sağlanarak, tüketicilere arıza onarım süreci sonrasında da destek sağlanıyor.

Özellikle de tekrarlayan arızaların tüketici açısından mağduriyet teşkil etmemesi ve tabii ki ek maliyetler oluşturmamasının sağlanması da bu hizmetler ile mümkün olmaktadır.

Leave a Comment