2017 L Koltuk Modelleri

2017 L koltuk modelleri salon ve oturma odası dekorasyonlarında tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Dar mekanlar için oldukça kullanışlı olan L koltuk modelleri, özellikle açık renklerde tercih edilerek mekanın ferah görünmesine yardımcı olacaktır. Farklı tasarımlarla sunulan L koltuklar, mekanları daraltmadan birçok kişinin oturabilmesine olanak sağlayan ürünlerdir. Mekanınızın büyüklüğüne göre tercih edeceğiniz L koltuklar, farklı boyutlarda olabilir. Özellikle modern dekorasyonlarda tercih edilen L koltuk stili, 2017 modelleri arasında krem, açık gri, pembenin tonları, kahverenginin tonları gibi renklerle üretilmektedir.

2017 L koltuk modelleri genel itibariyle iki farklı rengin kombinlenmesi biçiminde olabileceği gibi açık ve daha koyu rengin birlikte kullanımı biçiminde de olabilmektedir. Ayrıca koyu renk üzerine işlenmiş daha açık renklerde çiçek ve desen detayları da 2017 L koltuklarında kullanılmaktadır. Özellikle geniş olan bu koltuklar, keskin detayların yanında 2017 trendlerinde yuvarlak hatlarla da tasarlanmıştır.

2017 L koltuk modelleri kumaş bakımından keten, pamuklu ve kadife benzeri farklı bir tür kumaşla tasarlanmaktadır. Bu koltuklar günlük kullanım için tercih edilmelerinden dolayı kumaşların kolay silinebilir olması ve minderlerin çıkarılıp yıkanabilir olması gibi ayrıntılar L koltuklarda yer almaktadır. Yastıklarla renklendirilen 2017 L koltukları, düz renk üzerine desenli yastıklar ya da desenli bir koltuk üzerine düz renk yastıklarla kombinlenmektedir. Kontrast renklerle de tasarlanan L koltuklar kullanacağınız mekana göre farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.


Leave a Comment