2014 Siyah Abiye Modelleri

Straplez, askılı, önü kısa arkası uzun, mini ve daha farklı modelleri ile özel gecelerde yanımızda yer alan ve bizleri daha şık kadınlar haline getiren abiyeler, kusursuz görüntüsü ile fark yaratıyor. Siyah abiyelerden bahsetmek istiyorum bugün sizlere çünkü biliyorsunuz siyah renk kilolarımızı en iyi şekilde saklıyor ve daha asil bir duruş sergilememize yardımcı oluyor.

Renk konusunda alternatiflerinizin odluğunu biliyorsunuz ancak siyah rengin tercih listenizde ilk sırada yer almasında fayda var diye düşünüyorum. Renk konusunda olduğu kadar model konusunda da inanılmaz bir alternatif karşımıza çıkıyor. Fiziğinize güveniyorsanız eğer bol dekolteli, ya da derin yırtmaçlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Kına geceleri, düğünler, mezuniyet baloları, özel davetler gibi daha şık olmanızı gerektiren önemli gecelerde tercih edebileceğiniz abiye modelleri geniş bir fiyat aralığı ile karşımıza çıkıyor. Bütçelerinizi belirledikten sonra sizler de rahatça alış verişlerinize başlayabilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Prenses abiye modellerini çok fazla tercih etmiyorum çünkü diğer modellere göre hareket alanlarınızı çok daha fazla kısıtladıklarını belirtmek isterim. Karar verme aşamasında sizlere yardımcı olmak istiyorum ancak biliyorum ki sizler yine kendi kararınızı vereceksiniz. En azından renk konusunda tavsiyelerime kulak asmanızı öneriyorum çünkü kilo konusunda birçoklarımız sorun yaşıyor ve bu sorunları en iyi şekilde örtecek olan renk de siyah olarak karşımıza çıkıyor.

Leave a Comment