2014 Ayakkabı Çanta Kombinleri

Yeni sezon ile birlikte hanımlar kendilerini büyük bir telaşın içine girdiler diyebiliriz. Stres yapmanıza gerek yok çünkü elimden geldiği kadar en doğru kombinler konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Ayakkabı ve çantaların bizim için ne kadar önemli olduğunu biliyorum ve bugünkü yazımda da en şık ayakkabı ve çanta kombinlerinden sizlere bahsetmek istiyorum.

Renk ve model konusunda sıkıntı yaşamanıza gerek yok çünkü çok sayıda mağaza ve marka bu aşamada sizlere sayısız alternatif sunuyor ve seçim yapmanızı daha kolay hale getiriyor. İlk kombinimiz asaleti ile dikkatleri üzerine çekecek olan muazzam bir renk beyazın harika uyumu olarak karşımıza çıkıyor. Klasik bir çanta ve klasik bir kundura ayakkabı modeli ile sizler de daha asil bir kombin yaratabilirsiniz. Renk konusunda değişikliğe gidebilirsiniz çünkü klasik çantalar bu aşamada sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve farklı renkler konusunda da alternatifler sunuyor.

Siyah ucu açık ve bileklere kadar yükselen topuklu ayakkabı modeli ile yine siyah bir çanta da en doğru kombin olacaktır. Siyah ve beyaz rengi bu sene çok fazla kullanmanızı tavsiye ediyorum çünkü yeni sezonun popüler renkleri arasında yer almaktadır. Daha fazla çanta ve ayakkabı kombini için siz değerli okurlarıma büyük bir galeri oluşturdum ve bu galeri de kombinler konusunda fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Leave a Comment